Персональні дані

Микола Лазарович

Член Політичної Ради, Голова Сумської обласної організації

Біографія

Лазарович Микола Васильович народився 1 січня 1961 р. у с.Яблунів Косівського району Івано-Франківської області в сім’ї службовців.

У 1984 році закінчив Державний медичний інститут за спеціальністю \"лікар-лікувальник\" (м.Івано-Франківськ). За розподілом був направлений на роботу в Сумську область, де працював травматологом-ортопедом з 1984 року по 1989 рік. У 1989 році вступив до клінічної ординатури в НДІ травматології та ортопедії ім.М.І.Сітенко м.Харкова.

1990-1991 рр. – асистент кафедри травматології, ортопедії та воєнно-польової хірургії Полтавської медико-стоматологічної академії.
У 1991 р. повернувся до Сум, де створив з групою однодумців ТОВ «Лікувально-діагностичний вертебрологічний центр», в якому працював заступником директора – провідним спеціалістом до 1997 року. Паралельно очолював приватні підприємства медичного напрямку.

З 1997 року очолював Фонд підтримки медичних закладів та здоров’я громадян з широким спектром програм в межах Сумської області: забезпечення медичною технікою, медичними препаратами лікарняних закладів.

З 2001 року – лікар-ортопед Сумської обласної клінічної лікарні. З 2008 року – завідуючий медико-санітарної частини ХАБС НБУ.

Нині - керівник секретаріату Сумської обласної організації Єдиного Центру.