Позиція партії друкуватиДрукувати

Місцеві вибори

2009-03-06 15:32:00

Чижмар: Істинна причина скасування виборів у Тернополі – різке падіння рейтингів БЮТу

За словами Чижмаря, «ми розуміємо, що нас скоро очікують вибори президента, можливо дочасні вибори ВР. За негативним результатом БЮТу в місті Києві можуть ланцюжком потягтися невдалі вибори у Тернополі. Це може свідчити про різке падіння рейтингу, а отже, зменшення шансів до перемоги на виборах до вищих органів влади».
Штучним аргументом Юрій Чижмарь називає і тезу бютівців про те, що вибори поглиблять економічну кризу в державі. «Це виключна фальш, адже ви знаєте, що в України проводяться і 15 березня будуть проводитися вибори у понад 120 населених пунктах, в тому числі в Тернопільській області.15 березня Тернопільщина буде обирати мера міста Зборова, голів кількох селищ. Крім того, призначено дочасні вибори у майже 15 населених пунктах протягом квітня-травня», - пояснив голова ТОДА.
Безпідставним аргументом голова обладміністрації вважає і начебто брак коштів на проведення виборів: «Сьогодні в область вже поступили десять з половиною  мільйонів гривень на фінансування дочасних виборів у Тернопільській області, з яких майже півтора мільйони вже профінансовано. Десь на суму 5 – 5,5 мільйонів є заборгованість перед працівниками ТВК, ДВК, які ми так чи інакше змушені будемо профінансувати. Тим паче, що в деяких населених пунктах таки будуть відбуватися вибори, і їх потрібно надалі фінансувати». Юрій Чижмар спрогнозував, що загалом буде використано мінімум 80% від наданої суми.
Юрій Чижмарь додав, що за даними соцопитувань, близько 70% жителів області мали намір взяти участь у голосування 15 березня 2009 року. Також голова ТОДА наголосив, що внаслідок скасування виборів, Тернопільська обласна рада надалі залишиться недієздатною. «Якщо ми думали, що днів через 10 ми знімемо цю проблему, переформатуємо раду, в нас розв’яжеться політичний конфлікт, який утворився в раді, і матимемо цілий організм, який буде працювати долаючи кризу, то нині це питання залишається невирішеним», - зауважив він і додав, що нині область справді ризикує постраждати від поглиблення економічної кризи – через неприйняття бюджету і низки інших необхідних місцевих законодавчих актів.

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі