Новинавсі друкуватиДрукувати

Єдиний Центр вітає українців з Днем Конституції
2008-06-28 12:16:00

Єдиний Центр вітає українців з Днем Конституції

28 червня 1996 року Верховна Рада України прийняла Основний Закон нашої держави – Конституцію України, якою були затверджені основні права і свободи кожного громадянина та принципи життя держави.

Дорогі українці!

За історичним виміром українська Конституція є зовсім молодим документом. Але українські конституційні традиції є унікальними. Багаторічні прагнення нашого народу до свободи ще у 1710 році були закріплені у «Пактах і конституції законів і вольностей Війська Запорозького» Пилипа Орлика, де вперше у світі було задеклароване виборче право.

Конституційний процес триває і нині. І це – свідчення подальшого розвитку української держави і суспільства, прагнення вдосконалювати проголошені права і свободи відповідно до реалій життя.

Єдиний Центр закликає ті політичні сили, які сьогодні намагаються переробити Основний закон відповідно до своїх кон’юнктурних інтересів, припинити спекулювати на цінностях права. Тоді сучасний конституційний процес нарешті почне відповідати своїй поважній історії, і українська Конституція буде дійсно актом висловлення волі народу.

Єдиний Центр виступає за те, щоб українські конституційні традиції завжди були гарантом стабільності в Україні, надійною опорою для усіх її громадян, адже Конституція – це основний закон, що має вищу юридичну силу, а отже – ядро всієї системи законодавчого регулювання суспільних відносин у державі.

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі