Новинавсі друкуватиДрукувати

Кріль: Візити Януковича за кордон лише погіршують україно-російські відносини
2008-11-21 17:10:00

Кріль: Візити Януковича за кордон лише погіршують україно-російські відносини

«Візити Віктора Януковича за кордон лише погіршують україно-російські стосунки», - так прокоментував лідер Єдиного Центру, народний депутат Ігор Кріль нещодавній візит лідера Партії Регіонів до Росії.

«Під час попереднього візиту В. Януковича до Москви Держдума прийняла рішення про необхідність розірвати Великий Договір з Україною, – нагадує народний депутат. – Під час його останнього візиту російські урядовці заявили, що ціна на газ для України підвищиться до 400 доларів. Враховуючи таку динаміку, лідеру опозиції слід добре поміркувати, чи варто їхати до Росії наступного разу».
Ігор Кріль зауважує, що політик, незалежно від свого політичного кольору, повинен мати національну гідність. «Коли у твоїй присутності принижують твою державу або пам\'ять твого народу, ти не повинен мовчати», – говорить лідер Єдиного Центру. «На жаль, ця «хвороба безхребетності» притаманна багатьом українським політикам», – зазначає народний депутат.
«Хочу нагадати, що Юлія Тимошенко, під час візиту до Росії також змовчала, коли зневажливо висловлювались на адресу вищого керівництва нашої держави», - сказав Ігор Кріль. 
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі