Новинавсі друкуватиДрукувати

Кріль: Якщо ми зробили помилку, то давайте її виправляти
2008-11-23 19:03:00

Кріль: Якщо ми зробили помилку, то давайте її виправляти

Для стабілізації політичної ситуації в парламенті необхідно обрати спікера, який об’єднає навколо себе більшість.

Про це заявив Голова Єдиного Центру Ігор Кріль, перебуваючи сьогодні в Донецьку.

«Потрібний спікер, який зможе об\'єднати довкола себе більшість, і ця більшість створить коаліцію. Такими політичними фігурами, на наш погляд, є Іван Плющ і Володимир Литвин. Кожен з них по-своєму може вирішити цю проблему. Створена коаліція повинна відправити у відставку популістський уряд Юлії Тимошенко і створити той уряд, який нестиме відповідальність за ситуацію в країні і виведе її із складної економічної кризи», - зазначив Ігор Кріль.

Однак, за словами Голови Єдиного Центру, на це потрібен час – не менше, ніж 4-5 місяців.

При цьому він відзначив, що якщо спікером стане Іван Плющ або Володимир Литвин – це можливість створення коаліції.

«У разі ж, якщо спікером стане «регіонал» Олександр Лавринович – ми йдемо на дострокові вибори, бо ця людина повинна провести всі рішення, які необхідні для проведення виборів», - зауважив Ігор Кріль.

Разом із тим, він відзначив, що проведення дострокових вибрів зараз не на часі.

Лідер Єдиного Центру також зазначив, що виступає проти того, щоб уряд очолював кандидат у президенти, оскільки такий прем\'єр використовуватиме ресурси прем\'єра - і фінансовий, і адміністративний, щоб напрацьовувати собі рейтинг.

«Людина, яка має президентські амбіції за рік до президентських виборів, не може нормально працювати - вона слідкує за своїм рейтингом. Прем’єром повинна бути людина, яка може з ранку до ночі працювати», - підкреслив Ігор Кріль.

Він зазначив, що рік тому було зроблено велику помилку, коли прем’єром була призначена Юлія Тимошенко. «Тоді це була помилка - призначення популіста прем\'єром країни, але якщо ми зробили тоді цю помилку, то давайте її виправляти».

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі