Новинавсі друкуватиДрукувати

Кріль: Голодомор не має політичних кольорів
2008-11-24 16:02:00

Кріль: Голодомор не має політичних кольорів

«Мені не зрозуміла поведінка керівництва Партії Регіонів і особисто Віктора Януковича, які вирішили «не помітити», що в країні проходить вшанування жертв голодомору», - так прокоментував народний депутат України, лідер Єдиного Центру Ігор Кріль ігнорування цією політичною силою вшанування пам’яті жертв голодомору в Україні.

«Я не можу собі уявити, щоб ізраїльська опозиційна партія «Лікуд» відмовилась від вшанування жертв геноциду проти єврейського народу, влаштованого фашистами під час другої світової війни», - зауважив Ігор Кріль.
На думку політика на початку 30-х років на нашій землі жили люди, які нічим не відрізнялись від будь-кого з нас. «Вони так само як і ми хотіли жити, народжувати дітей, бути щасливими. Але їм не дали. У них забрали життя, змусивши пройти нелюдські страждання», - наголосив голова Єдиного Центру.
Ігор Кріль вважає, що ми не повинні вести дискусії в середині країни навколо того чи був геноцид чи ні. «Ми повинні визнати, що гинули люди. Гинули як українці так і росіяни. Гинули люди інших національностей. Але більшість із них була українцями. Це вже визнали 14 держав світу», - підкреслив політик.
«Ми сьогодні у цьому страхітливому злочині не звинувачуємо конкретну націю чи конкретну країну. Відповідальність за звірство проти нашого народу несе сталінський режим та його прислужники. А серед них були і українці, і росіяни і представники інших національностей», - заявив голова Єдиного Центру.
Ігор Кріль вважає, що тема голодомору потрібна кожному, щоб ми «пам’ятали і ніколи більше в нашій історії не допустили голоду на землі, яка є найбільш родючою землею у світі». Він закликав всіх політиків не підігрувати закордонним політиканам, а вшанувати пам‘ять загиблих і не допустити повторення такої трагедії на нашій землі.

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі