Новинавсі друкуватиДрукувати

Підсумкову державну атестацію пропонують відмінити
2008-07-03 18:52:00

Підсумкову державну атестацію пропонують відмінити

Таку реформу в системі освіти обговорила з харківськими вчителями, директорами шкіл і начальниками районних управлінь освіти глава підкомітету Верховної Ради з питань базової освіти Леся Оробець.

Якщо такі зміни будуть прийняті, то сесія зовнішнього незалежного тестування проводитиметься по закінченню навчального року і не заважатиме учбовому процесу, пояснила Леся Оробець.
Замість випускних шкільних екзаменів зі всіх предметів в атестат попаде річна оцінка, а основним критерієм під час вступу стануть результати, отримані за тести. Ще одним плюсом стане те, що тепер залучати вчителів до проведення зовнішнього незалежного тестування можна буде без порушення трудового законодавства, крім того, з педагогів знімуть цілий ряд обов'язків і, таким чином, удасться звільнити час і приміщення, упевнена народний депутат України.
З іншого боку, робити зовнішнє незалежне тестування обов'язковим для всіх не потрібно. Навіть цього року близько 10%, що зареєструвалися для участі в тестуванні тести так і не проходили, через що держава понесла декілька мільйонів збитків, заявила член Президії Єдиного Центру Леся Оробець.

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі