Новинавсі друкуватиДрукувати

Єдиний Центр завершив формування регіональних осередків партії
2008-07-05 19:15:00

Єдиний Центр завершив формування регіональних осередків партії

4 і 5 липня відбулися партійні конференції Єдиного Центру в Волинській, Дніпропетровській, Закарпатській і Запоріжській областях, а також у місті Києві. За їх результатами були обрані Ради обласних організацій, делегати на з’їзд партії, що відбудеться 12 липня в Києві, і Голови обласних організацій Єдиного Центру.

Ними стали: в Волинській області – Володимир Бондар, радник Президента України; Дніпропетровській області – Володимир Юрченко, начальник юридичного управління Дніпропетровської облдержадміністрації; в Закарпатській області – Іван Балога, перший заступник голови Закарпатської облдержадміністрації; в Запоріжській області – Микола Фролов, заступник голови Запоріжської облдержадміністрації; у Києві – Вікторія Ліснича, заступник директора Національного інституту серцево-судинної хірургії ім. Амосова.

«Всі, хто є патріотами нашої держави, хто дбає про людей, хто не зважає на свої рейтинги, мають бути залучені до процесу Єдиного Центру», - зазначив лідер Єдиного Центру Ігор Кріль, перебуваючи на регіональній партійній конференції в столиціі.

Таким чином, Єдиний Центр завершив формування регіональних осередків партії. Обласні організації Єдиного Центру сформовані в усіх без виключення областях України, Автономній республіці Крим, Києві та Севастополі. 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі