Новинавсі друкуватиДрукувати

Леся Таран передбачає багато спекулятивних заяв напередодні З‘їзду Єдиного Центру
2008-07-08 11:39:00

Леся Таран передбачає багато спекулятивних заяв напередодні З‘їзду Єдиного Центру

«Ми підтверджуємо, що з Віталієм Кличком ніхто не проводив переговорів про його приєднання до Єдиного Центру. Те ж саме стосується всіх відомих політиків, яких сьогодні засоби масової інформації сватають до нашої партії». Так прокоментувала член Президії Єдиного Центру Леся Таран заяву Віталія Кличка про його прохання до керівництва Єдиного Центру уникати заяв про співробітництво із його політичною силою.

Водночас, на її думку, досить дивним є те, що Кличко реагує на інформацію, яку розповсюдив сайт, жодним чином не пов’язаний з Єдиним Центром.

«Це означає, що або Кличко дуже чекає на запрошення до Єдиного Центру, або його реакція є надто поспішною та невиваженою», - запевнила Таран.

На її переконання, «напередодні З’їзду Єдиного Центру подібної інформації буде з’являтися дуже багато. Вони розповсюджуватимуться як політичними силами, що відчувають появу серйозного конкурента, так і певними політиками. Останні задля можливості знайти привід знову потрапити на шпальти газет вигадуватимуть будь-які заяви, зокрема і про зацікавленість Єдиного Центру до їхніх персон».

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі