Новинавсі друкуватиДрукувати

Петьовка: Єдиний Центр і близько не має тих владних ресурсів, які йому приписують
2008-07-09 12:49:00

Петьовка: Єдиний Центр і близько не має тих владних ресурсів, які йому приписують

«Всім тим, хто закидає Єдиному Центру застосування адмінресурсу під час партійного будівництва, радив би задуматись, які політичні партії справді мають відношення до владних важелів», – сказав народний депутат, член Єдиного Центру Василь Петьовка. Так він прокоментував звинувачення голови Народного Руху Бориса Тарасюка на адресу Єдиного Центру.

На думку депутата, визначити носіїв адмінресурсу достатньо легко, адже партійність голів місцевих рад та держадміністрацій загальновідома.
«Головним уособленням адмінресурсу є Блок Юлії Тимошенко, який має власного прем’єра та контролює більшість місцевих рад у Центральній та Західній Україні, – зауважив Петьовка. – Не поступається БЮТу і Партія регіонів, яка має більшість у радах Східної та Південної частин держави. А давайте порахуємо, скільки губернаторів належить до «Нашої України». Із 25 голів облдержадміністрацій до лав Єдиного Центру вступили лише 4, і то вони не обіймають ключових партійних посад».
 «Якщо оцінити всі ці фактори, стає зрозуміло, що Єдиний Центр і близько не має тих владних ресурсів, які йому приписують», – зазначив він.
Депутат радить «партійним вождям, котрі не можуть змиритися із переходом найкращих своїх партійців від них до Єдиного Центру, замислитися над проблемами їхніх партійних структур і не шукати винних у власних помилках».
«Єдиний Центр – це партія, яка розвивається динамічніше, ніж будь-яка інша, і, переконаний, вона стане виразником інтересів співгромадян, котрі розчарувалися у «вождизмі» та кон’юнктурних партіях-одноденках», – підсумував Петьовка.

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі