Новинавсі друкуватиДрукувати

Єдиний Центр зібрав вже понад 10 тисяч членів
2008-07-10 11:56:00

Єдиний Центр зібрав вже понад 10 тисяч членів

Сьогодні партія Єдиний Центр нараховує більше 10 тисяч членів.

Про це повідомила народний депутат від НУНС, член президії партії Єдиный Центр Оксана Білозір під час інтернет-конференції на порталі Ліга.
Політик нагадала, що12 липня у Національному палаці Україна відбудеться Перший установчий з’їзд Єдиного Центру. "Це є свідченням того, що у всіх 25 областях, Севастополі і Києві, утворені обласні партійні організації і організаційна структура партії проведена", - відзначила Білозір.
"Ми започаткували новий політичний рух, розрахований на роки, метою якого є об’єднати в першу чергу тих людей, які вже відбулися, тих людей, які готові працювати на об’єднання і соборність нашої держави, незважаючи на партійну приналежність і кольори", - заявила  Білозір.
"Ми пропонуємо суспільству нове мислення. У нас немає ворогів, всі наші вороги знаходяться за межами нашої країни. Ми тут всі свої, всі рідні і результат залежить від праці кожного з нас на своєму місці. Проблеми у нас спільні і вирішувати їх потрібно спільно. Хліб потрібно примножувати, а не ділити", - підкреслила вона.

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі