Новинавсі друкуватиДрукувати

Кріль: Ціна на газ має не зрости, а серйозно зменшитись
2008-11-28 12:25:00

Кріль: Ціна на газ має не зрости, а серйозно зменшитись

«Навіть якщо ціна на газ для України збережеться на цьогорічній позначці 179,5 доларів за тисячу кубометрів, це буде програшем українського уряду. Через різке падіння світових цін на нафту, вартість газу має лише зменшуватись», – так прокоментував лідер Єдиного Центру, народний депутат України Ігор Кріль урядові переговори про постачання газу на 2009 рік.

«До прикладу: сьогодні Німеччина сплачує 500 доларів за 1000 кубометрів газу. А контракти на січень-березень 2009 року вони укладають вже за ціною 265 доларів. І це з урахуванням ціни транзиту. Тому достатньо звичайного калькулятора, щоб порахувати: ціна на газ для України має не зрости, а серйозно зменшитись», – наголосив Ігор Кріль.
На думку лідера Єдиного Центру, коли за товар платять більше від ринкової вартості, різниця осідає у чиїхось кишенях. «Тому якщо ціна на газ у 2009 році збільшиться, це можна розглядати як відновлення тіньових схем ЄЕСУ часів Павла Лазаренка», – наголосив І.Кріль.
Політик переконаний, якщо уряд і надалі покриватиме тіньові газові схеми, українцям стане дешевше возити газ балонами з Росії. 
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі