Новинавсі друкуватиДрукувати

Куніцин: Єдиний Центр сприятиме подальшій інтеграції Криму в економіку і культуру України
2008-07-12 17:49:00

Куніцин: Єдиний Центр сприятиме подальшій інтеграції Криму в економіку і культуру України

Голова Кримської республіканської організації Єдиного Центру Сергій Куніцин пропонує підготувати концепцію подальшої інтеграції Криму в економіку і культуру України. На його думку, така політика припинить спекуляції навколо Севастополя і Криму та об’єднає не тільки Україну, але і два братські народи – український і російський.

Про це він сказав під час з’їзду Єдиного Центру в Києві.
«Останніми роками зроблено чимало критичних випадів на адресу Автономної Республіки Крим – і справедливих, і надуманих. Тільки лінивий сьогодні не сварить автономію, а завдяки засобам масової інформації за її жителями закріпився стереотип кримських сепаратистів. - зауважив Куніцин. – Як людина, яка 6 років очолює виконавчу владу Кримської автономії, можу відповідально заявити, що такий її образ не відповідає дійсності».
Він зазначив, що Крим давно чекає на справді державний, комплексний підхід до освоєння і розвитку території півострова. Це можна зробити завдяки реальному наповненню його конституційних повноважень. «Тільки вправно вибудований механізм взаємної довіри між українською державою і його єдиною автономією може за короткий строк перетворити Крим на інвестиційно привабливу вітрину незалежної України», - впевнений Куніцин.
Голова Кримської організації Єдиного Центру запропонував керівництву партії підготувати концепцію подальшої інтеграції АР Крим в економіку і культуру України з урахуванням її етнокультурних  та соціально-економічних особливостей та ініціювати її ухвалення Верховною Радою України. «Такий крок допоміг би серйозно очистити проблематику Криму від багаторічних спекуляцій на найвищому рівні. Більшість кримчан бачать своє майбутнє у незалежній Україні і готові зробити все, щоб це майбутнє було щасливим і безпроблемним», - наголосив він.
Куніцин також додав, що прийняття цієї концепції сприяло би нормалізації відносин між Україною і Російською Федерацією.

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі