Новинавсі друкуватиДрукувати

Ліснича: «Необхідно провести позачергове засідання Київради, присвячене питанням ЖКГ»
2009-08-19 15:18:00

Ліснича: «Необхідно провести позачергове засідання Київради, присвячене питанням ЖКГ»

Київська міська організація Єдиного Центру звертається до столичних депутатів із закликом провести найближчим часом позачергове засідання Київради стосовно критичного стану сфери ЖКГ у м.Києві. Про це 19 серпня заявила голова столичної організації Єдиного Центру Вікторія Ліснича.

«Не можна склавши руки спостерігати за деструктивними процесами, що нині відбуваються  у системі ЖКГ м. Києва. Тому ми закликаємо депутатів Київради зібратися на спеціальному засіданні та прийняти адекватні рішення стосовно нагальних питань функціонування міського житлово-комунального господарства, зокрема ситуації з тарифами на ЖКП, фінансового стану підприємств галузі, процесу підготовки міста до опалювального сезону», - сказала вона.

 

При цьому В. Ліснича зауважила, що дане звернення стосується насамперед тих політичних сил, які позиціонують себе як опозиційні. Вона нагадала, що вітчизняне законодавство передбачає можливість проведення позачергового засідання Київради за вимогою не менше третини депутатів, у разі якщо таку ініціативу не проявить мер Києва.

 

На переконання лідера київської організації Єдиного Центру, така ініціатива дасть можливість опозиційним фракціям Київради перейти від декларативних заяв до реальних справ. «Чекати якихось позитивних зрушень у сфері ЖКГ від офіційної влади не варто, вирішувати проблеми тарифів та відключення гарячої води в судах – справа не одного дня. У цій ситуації скликання позачергового засідання Київради могло б стати серйозним каталізатором вирішення цих питань по суті», - підсумувала В. Ліснича. 
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі