Новинавсі друкуватиДрукувати

Кріль: Бюджет від Тимошенко – черговий популістський прожект
2008-07-15 19:46:00

Кріль: Бюджет від Тимошенко – черговий популістський прожект

«Бюджет від Тимошенко – черговий популістський прожект, який знову обернувся б збільшенням інфляції та зубожінням народу. І за це Тимошенко має бути соромно», – так прокоментував народний депутат України, лідер Єдиного Центру Ігор Кріль відмову своїх однопартійців підтримувати бюджет-2008 від кабінету Юлії Тимошенко.

Як запевняє Кріль, «Єдиний Центр за подібні документи більше не голосуватиме. Востаннє це було в грудні минулого року». 

 «Підготовка цього бюджету проводилась у стилі Тимошенко – зміни повинні були бути внесені ще у березні, а насправді  все робилось терміново, перед завершенням сесії. Мета - поставити черговий раз всіх перед фактом» - зауважив лідер Єдиного Центру.

На його думку,  Тимошенко було потрібне не прийняття бюджету, а піар навколо його внесення та провалу в парламенті. На підтвердження депутат наводить той факт, що багато пропозицій Президента, які вказували на популістські положення бюджету були відкинуті урядом.

«Зрозуміло, що у парламенті не знайшлось би 226-ти депутатів, які б підтримали такий варіант бюджету. І якщо Юлія Тимошенко справді прагнула змін до бюджету –  БЮТ проголосував би за президентський варіант змін,  при бажанні його доопрацювавши. Чому так вчинила її фракція – саме це нехай і пояснює прем’єр» - заявляє Кріль.

За його переконанням, Тимошенко повинна терміново зайнятись врахуванням зауважень Президента і народних обранців, а не піаритись, використовуючи це питання. 


 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі