Новинавсі друкуватиДрукувати

Зубко: Дух руїни треба змінити на творчу розбудову держави
2008-07-12 18:02:00

Зубко: Дух руїни треба змінити на творчу розбудову держави

«Відсутність порозуміння між політичними партіями – безглузде протистояння, яке ставить під загрозу соціально-економічну стабільність України», – заявив під час З’їзду Єдиного Центру в Києві голова Житомирської обласної організації партії Геннадій Зубко.

«Сьогодні на шальках терезів майбутнє України та єдність нації. Тому політична безхребетність та економічна амнезія ні в якому разі не повинні кидати державу у вир хаосу», – зазначив він.
На його думку, головні завдання Єдиного Центру – забезпечити благополуччя української родини, сприяти розвитку підприємництва та створити нові зрозумілі правила гри для держави і бізнесу, побороти корупцію та рейдерство.
«У цих прагненнях повинні об’єднатися люди села і міста, вулиці і провулка, Заходу і Сходу, Півночі та Півдня нашої країни, незалежно від мови, якою вони говорять чи релігії, яку сповідують», – підкреслив голова Житомирської організації Єдиного Центру.
За словами Геннадія Зубка, Політична платформа та Програмні завдання Єдиного Центру дають чіткі відповіді на всі ці нагальні питання і вказують прагматичні, конкретні шляхи їх вирішення.
«Я переконаний, що Єдиний Центр – це та політична сила, яка перетворить теперішню суспільну безнадію у надію, ненависть у любов, а дух руїни – у творчу розбудову держави», – завершив Зубко.

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі