Новинавсі друкуватиДрукувати

Єдиний Центр вимагає спростувати недостовірну інформацію
2008-07-18 17:16:00

Єдиний Центр вимагає спростувати недостовірну інформацію

Єдиний Центр вимагає від газети «Вечерние вести» скасувати недостовірну інформацію, опубліковану в статті «В новую партию Ющенко народ загнали под угрозой увольнения» (номер від 14 липня 2008 року, автор – Марина Данилюк), оскільки наведена в ній інформація про діяльність партії, а саме про начебто примусову участь у партійних заходах, не відповідає дійсності. Єдиний Центр надіслав відповідного листа на адресу газети.

У Єдиному Центрі наголошують, що цитата, приписана одному з учасників З’їзду Єдиного Центру: «Работаю начальником отдела образования в райгосадминистрации. Начальство сказало ехать в Киев и еще пятерых человек с собой прихватить. А то уберут всех к чертовой матери! – сетовал Андрей Матвеевич, приехавший из Днепропетровской области. – По дороге в столицу сломался спецавтобус. Пришлось добираться на маршрутке за свои деньги», не лише недостовірна, а й завдає шкоди репутації партії.
Єдиний Центр заявляє, що відповідно до реєстраційних документів і протоколу Дніпропетровської обласної організації Єдиного Центру від 8 липня 2008 року, «Андрій Матвійович, керівник відділу освіти» від Дніпропетровської області на З’їзді присутнім не був і делегатом не обирався. Крім того, делегація від області прибула до Києва на залізничному транспорті, що засвідчують відповідні документи, а не спецавтобусом, як зазначено у статті. Про абсолютну надуманість подій свідчить і факт, що за інформацією Єдиного Центру, керівника відділу освіти в Дніпропетровській області з таким ім’ям немає.
Враховуючи вищезазначене, керуючись ст.28 Конституції України, ст.ст. 23, 94 Цивільного кодексу України, ст.ст. 9, 29 закону України “Про інформацію”, Єдиний Центр вимагає від редакції газети «Вечерние вести» подати у найближчому номері спростування недостовірної інформації та вибачення.
Єдиний Центр готовий обстоювати свою правоту в суді, і в разі порушення справи наполягатиме на компенсації моральних збитків в обсязі вартості двох примірників посібника Даніеля Корню «Етика засобів масової інформації». Ці книжки Єдиний Центр подарує редакції газети «Вечерние вести».

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі