Новинавсі друкуватиДрукувати

Кріль: У загостренні ситуації навколо аеропорту Бориспіль зацікавлені наближені до Тимошенко бізнес-групи
2008-07-24 09:33:00

Кріль: У загостренні ситуації навколо аеропорту Бориспіль зацікавлені наближені до Тимошенко бізнес-групи

«Ситуація навколо аеропорту Бориспіль загострилась через економічну привабливість цього об’єкту. Цей аеропорт – не лише повітряні ворота України. Це єдиний в Україні прибутковий аеропорт з річним доходом понад 500 млн. грн.», – вважає голова Єдиного Центру, народний депутат Ігор Кріль.

Кредит, наданий Банком Японії державному підприємству «Міжнародний аеропорт «Бориспіль», передбачав побудову нового пасажирського терміналу, що дозволило би збільшити пасажиропотік та, відповідно, доходи бюджету.
Однак, на думку Ігоря Кріля, такий хід подій не влаштовує Ю.Тимошенко та її найближче оточення, яке бажає отримати черговий "ласий шматок" державної власності.
Дії уряду Тимошенко щодо відмови від кредиту та передачі будівництва терміналу D приватним структурам є нічим іншим, як завданням економічної шкоди інтересам держави.
З точки зору Ігоря Кріля, «приватні термінали на території державного аеропорту «Бориспіль» можуть стати одним з елементів доведення цього підприємства до банкрутства і подальшої передачі стратегічного державного об’єкта у приватні руки».
На думку голови Єдиного Центру, ситуація навколо аеропорту «Бориспіль» має стати предметом розгляду правоохоронних органів.

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі