Новинавсі друкуватиДрукувати

Кріль: Уряд планує будувати аеропорти на землях своїх олігархів
2008-07-24 18:14:00

Кріль: Уряд планує будувати аеропорти на землях своїх олігархів

«Вчора приватний термінал на території аеропорту Бориспіль, а сьогодні – приватні аеропорти під Києвом на землях своїх олігархів» – так прокоментував Голова Єдиного Центру Ігор Кріль наміри уряду Тимошенко збудувати два нові аеропорти неподалік столиці.

На думку Ігоря Кріля, міністр транспорту Йосип Вінський лобіює побудову нових аеропортів у селі Бугаївка та на околицях Білої Церкви замість модернізувати існуючі 34 державні аеропорти. «Це докорінно відрізняється від попередніх планів уряду щодо розвитку галузі» – додав він.
«Відомо, – зауважує Голова Єдиного Центру, – що земельні ділянки поблизу цих населених пунктів, подані у пропозиціях до Мінтрансу від низки закордонних компаній-інвесторів, перебувають у приватній власності олігархів із БЮТ».
Ігор Кріль переконаний, що такими діями «керівництво Мінтрансу, фактично, спрямовує бюджетні кошти не на реконструкцію аеропорту «Бориспіль» та інших державних об’єктів, а на задоволення фінансових апетитів бізнес-структур наближених до БЮТ олігархів».

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі