Новинавсі друкуватиДрукувати

Єдиний Центр рекомендує депутатам розглянути виключення Давида Жванії з фракції НУНС
2008-07-24 19:04:00

Єдиний Центр рекомендує депутатам розглянути виключення Давида Жванії з фракції НУНС

Президія Єдиного Центру рекомендувала народним депутатам, членам партії, звернутися до голови фракції НУНС у Верховній Раді В’ячеслава Кириленка з пропозицією внести на розгляд фракції питання про виключення Давида Жванії з фракції НУНС.

Як повідомляється у рішенні Президії Єдиного Центру, «останнім часом заяви і поведінка Д.Жванії все більше суперечать етико-моральним принципам діяльності політика».
На думку членів Президії Єдиного Центру, про це «красномовно свідчать неодноразові ганебні та агресивні випади Д.Жванії на адресу Президента Віктора Ющенка та його рідних. Крім того, зухвала поведінка щодо інститутів державної влади, хамське поводження з правоохоронцями, які виконують службові обов’язки, носять ознаки дій, що підпадають під статті Кримінального кодексу України».
Члени Президії Єдиного Центру переконані, що Д.Жванія усвідомлено йде на провокації. «Справжня причина таких дій, – як зазначають у Єдиному Центрі, – та, що політик Жванія вже давно перестав бути самостійною фігурою і виконує роль «слухняного гвинтика» в брудній кампанії щодо дискредитації глави держави».
"Відтак, - підсумовують члени Президії Єдиного Центру, - такі дії Д.Жванії не лише шкодять парламентській фракції НУНС і репутації політичних сил, які входять до неї, а й підривають авторитет владних інститутів України в очах українського суспільства».

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі