Новинавсі друкуватиДрукувати

Кріль: Нинішній уряд не може бути ефективним за своєю природою
2008-07-25 14:30:00

Кріль: Нинішній уряд не може бути ефективним за своєю природою

Популізм уряду Тимошенко, з одного боку, прискорює зростання інфляції, з іншого – ставить на коліна економіку. Про це заявив народний депутат України, лідер Єдиного Центру Ігор Кріль під час Інтернет-конференції на порталі «Ліга».

«У грудні 2007 року ми голосували за бюджет лише з тієї причини, що його потрібно було прийняти до нового року, – зазначив Кріль. – Була домовленість з урядом, що до 1 березня буде внесено Проект змін до бюджету, які врегулюють всі невідповідності документу. На жаль, уряд свою обіцянку не виконав».
На думку лідера Єдиного Центру, те, що уряд вніс Проект змін лише за два тижні до завершення сесії Верховної Ради, поставивши народних депутатів «перед фактом, лише засвідчило традиційний стиль роботи Кабміну Тимошенко.
«Якщо б урядовий проект був проголосований, всі популістські положення, які були закладені в бюджет, призвели би до нового  витка інфляції уже у вересні», – зауважив Кріль.
«Такий уряд не може працювати на довгострокову перспективу. Причина одна: його очолює кандидат у президенти», – заявив депутат. Він переконаний, що такий прем’єр завжди буде конфронтувати з діючим Президентом. «Його (прем’єра – ред.) основною метою є не розвиток держави, а тимчасові популістські заходи, які ведуть до збільшення особистого рейтингу. Тому такий уряд не може бути ефективний за природою його існування», – підкреслив Ігор Кріль.

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі