Новинавсі друкуватиДрукувати

Кріль: Єдиний Центр запропонує суспільству конкретні проекти і рішення
2008-07-25 14:35:00

Кріль: Єдиний Центр запропонує суспільству конкретні проекти і рішення

У Єдиному Центрі активно працюють над нормативними актами, які поліпшать рівень життя українців. Про це заявив народний депутат України, лідер Єдиного Центру Ігор Кріль під час Інтернет-конференції на порталі «Ліга».

«На з’їзді ми прийняли програмні завдання, які порушують 33 найважливіші проблеми українського суспільства і дають відповіді на питання, яким чином ми будемо їх вирішувати, – повідомив Кріль. – За кожним із пунктів буде розроблено конкретні програми, закони, проекти указів Президента, постанов Кабінету Міністрів, і буде вжито конкретні заходи з вирішення цих проблем».
Як повідомив лідер Єдиного Центру, вже найближчим часом також розпочнеться робота над кількома важливими проектами, які стосуватимуться якості медикаментів та корупції. Наразі, зазначив Кріль, Єдиний Центр працює над удосконаленням законодавства щодо тестування випускників.
«Все, що ми будемо робити, громадяни зможуть відчути вже найближчим часом», – наголосив Ігор Кріль. – А результат на виборах для нас не є самоціллю. Ми просто будемо працювати».

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі