Новинавсі друкуватиДрукувати

Кріль: Державний діяч думає про розвиток держави, а політик – про наступні вибори
2008-07-25 14:44:00

Кріль: Державний діяч думає про розвиток держави, а політик – про наступні вибори

Лідери політичних сил не мають права підвищувати власні рейтинги за рахунок виборців, тому в уряді мають працювати державні діячі, а не політики. Таку думку висловив Інтернет-конференції на порталі «Ліга» народний депутат України, лідер Єдиного Центру Ігор Кріль.

«Державний діяч думає про розвиток держави, а політик - про те, як він буде брати участь у наступних виборах. Державний діяч їде до Азербайджану, домовляється про поставки нафти і про транспортування її через "Одесу-Броди". А політик їде до Росії і навпаки, домовляється про реверс на догоду підтримці під час майбутніх президентських виборів», – провів паралель Ігор Кріль між діями нинішніх Президента і глави Кабінету Міністрів.
«На мій погляд, головною проблемою останніх років в Україні є та, що три із чотирьох урядів очолювали кандидати у президенти – два уряди Тимошенко та один уряд Януковича. Лише тоді, коли уряд очолював не кандидат у президенти, Юрій Єхануров, країна спокійно жила і працювала, і не було конфліктів з Президентом», – відзначив лідер Єдиного Центру.

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі