Новинавсі друкуватиДрукувати

Кріль: Уряд Тимошенко не фінансував протипаводкові заходи
2008-07-30 16:17:00

Кріль: Уряд Тимошенко не фінансував протипаводкові заходи

«Якби уряд Юлії Тимошенко повною мірою фінансував протипаводкові заходи, масштаби трагедії могли бути значно меншими». Про це заявив народний депутат України, лідер Єдиного Центру Ігор Кріль.

«Від цьогорічного паводку найменше постраждало Закарпаття. Але це сталося не тому, що стихія майже обійшла цей регіон. Це є результатом того, що ще у 2001 році, за часів урядування Ющенка, було реалізовано низку протипаводкових програм», – заявив Ігор Кріль.
За його словами, президент України Віктор Ющенко завжди тримав цю проблему на особистому контролі.
«З останніх трьох урядів лише Кабінет міністрів під керівництвом Юрія Єханурова в достатній мірі фінансував відповідні програми. Уряд Віктора Януковича фінансував їх приблизно на 50%, а уряд Юлії Тимошенко – лише на третину», – повідомив голова Єдиного Центру.
«Упереджувати завжди дешевше, аніж долати наслідки. Видатки на фінансування заходів протипаводкових програм в десятки разів менші, аніж сума компенсацій постраждалим регіонам», – наголосив Ігор Кріль.
На думку лідера Єдиного Центру, «причина скоріш за все у тому, що Юлія Тимошенко не бачила у цій роботі можливостей покращити свій рейтинг. Однак при цьому чинний прем’єр зараз не нехтує можливостями отримати піар-дивіденди на людському горі», – зазначив Ігор Кріль, одночасно закликавши народних депутатів завтра під час позачергової сесії Верховної Ради підтримати два відповідних законопроекти, внесених Президентом.

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі