Новинавсі друкуватиДрукувати

Кріль: БЮТ повинен поступитися своїми амбіціями
2008-07-30 17:08:00

Кріль: БЮТ повинен поступитися своїми амбіціями

«Представники Єдиного Центру будуть наполягати на тому, щоб у законопроекті, прийнятому Верховною Радою на позачерговій сесії, сума компенсацій від повені відповідала реальним збиткам в постраждалих районах», – заявив народний депутат України, лідер Єдиного Центру Ігор Кріль.

«Якщо мені не зраджує пам’ять, кілька днів тому Юлія Тимошенко заявила, що попередній розмір збитків від стихії становить від 3 до 4 млрд. грн. Для того, щоб не ділити людей на більш постраждалих і менш постраждалих, у документі, прийнятому парламентом, має бути відображена цифра не менша, ніж та, яку озвучила прем‘єр-міністр», – наголосив Ігор Кріль.
Зважаючи на заяви Тимошенко, у лідера Єдиного Центру викликає подив той факт, що в урядовому законопроекті на компенсацію витрат від стихійного лиха передбачається виділити всього 2,339 млрд. грн., в той час коли Президент у своєму законопроекті пропонує виділити постраждалим областям необхідні 4,392 млрд. грн.
«Крім того, – зазначив Ігор Кріль, – на відміну від урядового, президентський законопроект передбачає надання більшості цих коштів як пряму цільову допомогу постраждалим областям».
«Парламент не має права приймати половинчастого рішення. Є законопроекти, які не можна ділити на «свої і чужі». БЮТ повинен поступитися своїми амбіціями і підтримати такі зміни, які більш адекватно відповідають збиткам, завданих стихією», – заявив Ігор Кріль.

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі