Новинавсі друкуватиДрукувати

Єдиний Центр заявляє, що побудова партії піде знизу
2008-03-28 18:00:00

Єдиний Центр заявляє, що побудова партії піде знизу

За словами голови Єдиного Центру Ігоря Кріля, членами партії мають бути професійні, віддані державі кваліфіковані люди. Про це він сказав 28 березня на прес-конференції в УНІАН. «Якщо такі люди будуть виявляти бажання вступити у нашу партію, ми будемо тільки це підтримувати», – заявив Кріль.

При цьому він не уточнив кількість членів партії. «Це початок процесу. Зараз іде серйозна побудова партії і вона піде знизу. Ті люди, які активні, які хочуть і відчувають, що вони мають брати участь у цьому процесі, вони будуть мати можливість спочатку об’єднатися знизу, а потім уже виходити на серйозну політичну акцію, на серйозний з’їзд, який буде відкритий», – сказав Кріль.

Відповідаючи на запитання про фінансування Єдиного Центру, Кріль наголосив, що оскільки зараз іде лише процес становлення цієї політичної сили, то говорити про серйозне фінансування не доводиться.

«Не сумніваюсь у тому, що дуже багато серйозних, прагматичних людей, які мають відношення до економіки і до бізнесу, будуть учасниками цього процесу», – додав він.

Пояснюючи, чому з’їзд партії відбувався в закритому режимі і без участі ЗМІ, Кріль наголосив, що жодної таємниці з цього не робилося. «Ми не вважали за необхідне робити з того піар чи якусь акцію. Це серйозний і виважений крок», – сказав голова Єдиного Центру.

Нагадаємо, 27 березня стало відомо, що Ігор Кріль очолив нове політичне об'єднання.

До складу політради Єдиного Центру обрано 35 осіб. До президії партії увійшли народні депутати Оксана Білозір, Ігор Кріль, Леся Оробець, Михайло Полянчич, Віктор Тополов, голова Херсонської облдержадміністрації Борис Сіленков і заступник голови Фонду розвитку громадянського суспільства Леся Таран.

У лютому народні депутати Михайло Полянчич, Ігор Кріль, Віктор Тополов, Оксана Білозір, Василь Петьовка, а також заступник глави Секретаріату Президента України Роман Безсмертний і глава Секретаріату Президента Віктор Балога вийшли з партії «Народний Союз Наша Україна».

Колишні члени НСНУ зазначили, що деякі члени «Нашої України» почали використовувати партію для задоволення власних амбіцій. Крім того, вони зазначили, що керівництво НСНУ порушує статут партії, «через неспроможність і небажання використання колективного досвіду активу партії утворилася велика дистанція між партійними лідерами та рядовими партійцями».

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі