Новинавсі друкуватиДрукувати

Кріль: Віктору Януковичу варто прищемити язики деяких своїх спікерів
2010-02-09 13:31:00

Кріль: Віктору Януковичу варто прищемити язики деяких своїх спікерів

«Не двері у фракції НУНС потрібно міняти, а дахи над головами регіоналів потрібно ремонтувати», - так прокоментував «Українській правді» голова Єдиного Центру Ігор Кріль слова заступника голови фракції Партії регіонів Бориса Колесникова про те, що «треба вже змінювати двері, інакше, коли почне формуватися нова коаліція, вона не витримає під їхнім (охочих від НУНС увійти у коаліцію) напором».

На переконання І.Кріля: «У регіоналів позносило дахи над головою. Вони за два дні до другого туру наговорили стільки, що маючи відрив у 10 відсотків від Юлії Тимошенко у першому турі, Віктор Янукович ледве виграв у неї з різницею в 3 відсотки». 


«Прийшовши до влади, регіонали мали б розпочати серйозні переговори, які приведуть до консолідації політичних сил навколо виконання програми нового президента. Натомість сьогодні, крім наповнення інформаційного простору гучними заявами, нічого серйозного не робиться», – сказав політик.  


«Віктору Януковичу варто прищемити язики деяких своїх спікерів. А то вони і тепер договоряться до того, що замість бажаної для майбутнього президента коаліції в парламенті на основі Партії регіонів, отримають продовження прем'єрства Тимошенко та стабільну коаліцію на основі БЮТ», - додав на завершення І.Кріль.

 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі