Новинавсі друкуватиДрукувати

Шумілкін: Партійна боротьба заважає ефективній роботі місцевої влади
2008-08-08 16:12:00

Шумілкін: Партійна боротьба заважає ефективній роботі місцевої влади

Голова Секретаріату Єдиного Центру, екс-мер Харкова Володимир Шумілкін заявив, що рішення про його участь у будь-яких виборах – місцевих або загальнонаціональних – буде приймати партія.

Про це він сказав під час чат-інтерв’ю на інформаційному порталі «ГАРТ», відповідаючи на питання про те, чи розглядає він можливість участі у виборах харківського міського голови.

«Думаю, щодо кожних виборів партія буде приймати рішення про варіант своєї участі. Це буде стосуватися і місцевих виборів, і загальнонаціональних. Я буду працювати на тих напрямках, на яких вона (партія – ред.) буде вважати за потрібне», – сказав Шумілкін.

Також, у відповідь на питання про ефективність роботи місцевої влади в умовах партійної боротьби екс-мер Харкова зазначив, що завжди виступав проти запровадження пропорційної системи на місцевих виборах.

«Партійна боротьба і протиріччя, які прийшли на місцевий рівень, безумовно, не підвищують ефективності діяльності місцевих органів влади. Крім того, це значно віддалило депутатів місцевих рад від виборців», – зауважив він.

Також Шумілкін вважає, що всі наступні вибори в Україні відбудуться у встановлений законом термін.

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі