Новинавсі друкуватиДрукувати

Кріль: Через амбіції Тимошенко Україна може втратити суверенітет
2008-08-13 11:46:00

Кріль: Через амбіції Тимошенко Україна може втратити суверенітет

«Україна понад 300 років ішла до своєї незалежності, і через 18 років після її здобуття, через особисті амбіції головних українських політиків, знаходиться на порозі втрати суверенітету української держави», - так прокоментував бездіяльність уряду Тимошенко та незрозумілі дії, так званої, української опозиції щодо збройного конфлікту на території Грузії народний депутат України, голова Єдиного Центру Ігор Кріль.

На думку політика, «події в Грузії є далеко не другорядними для України. Імперські амбіції російського керівництва починають втілюватись у конкретні кроки. Грузія – це лише початок. Наступною буде Україна. Сьогодні це стає очевидним. Про це відкрито заявляють політики як в Україні, так за її межами».

Ігор Кріль вважає: «Відвернути загрозу військових дій на території України, які зачеплять кожну українську родину,  може лише консолідована позиція головних українських політиків та політичних сил».

«Але, на жаль, наші головні політичні гравці сьогодні більше переймаються своїми особистими планами, які, насамперед, направлені не на захист національних інтересів України та її народу, а на задоволення їх амбіцій, пов’язаних із наступними президентськими виборами», - підкреслює голова Єдиного Центру.

Ігор Кріль впевнений, що «Тимошенко із  БЮТом більше хвилюються за те, як задовольнити російське керівництво, заручившись його підтримкою під час наступної президентської кампанії, а не тими кроками, які можуть унеможливити повторення грузинського варіанту в Україні».

«Тому, вже майже тиждень від початку конфлікту, прем’єр-міністр України, забравшись на відпочинок на один із островів Середземного моря разом із своїми соратниками з СДПУ(о), мовчить та робить вигляд, що для України події на Кавказі є другорядними, замість того, щоб підписати та оприлюднити вже прийняті урядом України постанови щодо діяльності Чорноморського флоту Росії на території України», - стверджує народний депутат.

На його думку, «тому, і комуністи з Партією Регіонів, діючи так само, організовують мітинги та пікети на півдні та сході України, направлені на підтримку імперських амбіцій російського керівництва».

«Залишаються відкритими два питання. Перше: як Тимошенко, Симоненко та Янукович ділитимуть підтримку російської правлячої верхівки на наступних президентських  виборах в Україні. Друге: доки українські громадяни віритимуть українським політикам, які за підтримку їх особистих амбіцій готові продаватись і продавати як національні інтереси України, так і інтереси кожного її громадянина», - додав на завершення голова Єдиного Центру.

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі