Новинавсі друкуватиДрукувати

Оробець: В уряду є більш важливі питання, ніж перейменування крейсерів
2010-04-30 15:07:00

Оробець: В уряду є більш важливі питання, ніж перейменування крейсерів

Гуманітарний віце-прем’єр повинен припинити виконувати партійні доручення і нарешті зайнятися гуманітарною сферою в цілому. Володимир Семиноженко за час перебування на посаді запам’ятався лише як послідовний борець з українською мовою, а не як управлінець, який пропонує реформи в гуманітарній сфері.Так прокоментувала заступник голови Єдиного Центру, народний депутат Леся Оробець доручення Володимира Семиноженка перевірити законність обов’язкового дублювання фільмів українською мовою.


Політик нагадала, що до обов’язків гуманітарного віце-прем’єра входить не тільки нагляд за культурою та освітою, а також питання реформування системи охорони здоров’я та соціального захисту, пенсійна реформа та, в цілому, покращення якісних показників життя громадян. «За два місяці роботи уряду ми жодного слова не почули про те, як буде підвищуватися рівень надання медичних послуг, соціального захисту інвалідів, пенсіонерів, матерів та дітей. Натомість, кожного дня лунають заяви, що більш подібні на лобіювання інтересів політиків та бізнесу інших держав, аніж на покращення ситуації в гуманітарній сфері», - наголосила народний депутат.

Представник Єдиного Центру, зазначила, що за даними Міністерства охорони здоров’я темпи вимирання населення в Україні є найвищими серед європейських держав. Причинами такої ситуації залишаються хвороби, неналежна пропаганда здорового способу життя та погана якість первинної медико-санітарної допомоги. «З погляду на таку сумну статистику стає очевидно, що партія влади та сформований нею уряд, розпочали не з того боку. Замість того щоб братися за вирішення серйозних проблем які стоять перед країною, вони розмінюються на реверанси у бік північного сусіда», - підкреслила Л. Оробець.

Л.Оробець пропонує уряду залишити в спокої українську мову та не перейматися такими «важливими» питаннями, як перейменування ракетних крейсерів. «В країні накопичилось багато проблем, і урядовцям час забути про свої партійні квитки і нарешті ставати державними діячами. А якщо для цього їм не вистачає ані мужності, ані фаховості, тоді вони повинні залишити державну службу», - наголосила політик.
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі