Новинавсі друкуватиДрукувати

Кріль: Бездіяльність прем’єр-міністра у кризі навколо Грузії – вінець на шляху зради інтересів України
2008-08-15 12:59:00

Кріль: Бездіяльність прем’єр-міністра у кризі навколо Грузії – вінець на шляху зради інтересів України

«Юлія Тимошенко через своє нестримне бажання стати президентом послідовно рухається до зради національних інтересів України», - заявив народний депутат України, голова Єдиного Центру Ігор Кріль.

На його думку, «бездіяльність прем’єр-міністра України у світовій політичній кризі навколо Грузії, яка вилилась у відмову від підписання проголосованих постанов Кабінету міністрів України стосовно пересування кораблів Чорноморського Флоту Росії – це лише вінець на шляху зради національних інтересів української держави та народу України».

«Спочатку уряд Юлії Тимошенко "здав" домовленості щодо участі нашої країни у видобуванні газу на території Лівії, досягнутих під час візиту Віктора Ющенка до цієї африканської країни. «Бездіяльність» українського уряду дала змогу російському «Газпрому» перехопити газові контракти у Лівії», – стверджує лідер Єдиного Центру.

На його думку, «потім почалась «відчайдушна» боротьба уряду Юлії Тимошенко із компанією Vanco проти видобування нею газу на українській території Чорного моря, що мало б завершитись переданням видобування українського газу, знову ж таки, російському газовому монополісту «Газпрому», - заявив Ігор Кріль.

«До цього переліку можна додати намагання включити реверс нафтопроводу Одеса-Броди після заяви Володимира Путіна, що вигідний Росії, але зовсім не вигідний Україні», - додав народний депутат.

«І це далеко не все, що має відбутись в Україні на користь Росії, - продовжив він, - тому що сьогодні стає зрозуміло, що є домовленість Юлії Тимошенко з керівництвом Росії, за якою Росія надасть підтримку Тимошенко під час наступних президентських виборів».

Ігор Кріль зазначив: «Сьогодні кожному українському громадянину зрозуміло, що зменшення енергетичної залежності України від Росії призведе до зменшення ціни на енергоносії для кожного українця. Тоді виникає запитання: чому уряд Юлії Тимошенко, яка у всіх рекламних роликах демонструє «палке бажання» допомогти кожному громадянину України, робить кроки, які врешті решт, скеровані проти наших людей?»

«Відповідь проста: крісло президента – особиста мета Тимошенко, яка виправдовує будь-які засоби. Інтереси людей та держави тут значення не мають», - підсумував голова Єдиного Центру.

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі