Новинавсі друкуватиДрукувати

Політолог Вадим Карасьов вступає до лав Єдиного Центру
2010-07-22 13:09:00

Політолог Вадим Карасьов вступає до лав Єдиного Центру

Політолог Вадим Карасьов вступає до лав Єдиного Центру. Про це він заявив сьогодні під час прес-конференції в УНІАН. Він констатував, що це усвідомлене рішення, до якого його спонукали кілька принципових міркувань.

 

Насамперед, це розрізненість та роздрібненість у демократичному таборі.

«Мене не влаштовує ситуація з українською демократією, яка склалася в суспільстві. Наша політична система звелася до ротації у владі між двома силами - БЮТ і Партією регіонів. І зараз ми знову можемо на майбутніх парламентських і президентських виборах зіткнутися з тією ж ситуацією», - зазначив Вадим Карасьов.

Натомість Єдиний Центр, за його словами, опановує модель партії нового європейського типу з колективним керівництвом та лідерством.  «Зараз в Єдиному Центрі відбуваються процеси внутрішньої реорганізації. В партії буде лінійка лідерів, буде запроваджено почергове керівництво, рішення прийматимуться консенсусом. Перші рішення у цьому напрямку будуть закріплені уже на з’їзді, який призначений на 14 серпня», - зауважив Вадим Карасьов, додавши, що стати одним з керівників Єдиного центру йому запропонував член президії партії Віктор Балога.

 

Окремо Карасьов виділив ініціативи партії на виборах до місцевих органів влади. Зокрема, він підкреслив, що зміни до закону про місцеві вибори лишають за бортом молоді партії, а їхні виборці опиняються без вибору. «Їм немає альтернативи за кого голосувати, бо залишиться лише «партія влади» - ПР, та партія, яка тимчасово усунена від влади – БЮТ. Шансу обратися будуть позбавлені ті представники регіональних еліт, які вступили до цих молодих партій», - пояснив він.
 
Політолог наголосив, що Єдиний Центр розглядає ці місцеві вибори як шанс до об’єднання, прообразу майбутньої політичної сили європейського зразка і пропонує новим партіям іти на вибори спільно.

«На початку липня лідер партії Віктор Балога надіслав офіційні листи лідерам «Громадянської позиції» А.Гриценку, «Собору» А.Матвієнку, «Оновлення країни» В.Наливайченку, «УДАРу» В.Кличку, де пропонує Єдиний Центр як ресурс для спільної участі у виборах. Втім, йдеться не про об’єднання в єдину партію під назвою «Єдиний Центр». Партія пропонує  здобути представництво в органах влади під прапором Єдиного Центру», - пояснив він.

Вадим Карасьов підкреслив, що Єдиний Центр має понад 800 регіональних організацій,  які можуть брати участь у місцевих виборах. Саме тому іншим молодим політичним силам партія пропонує скористатися цим ресурсом.

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі