Новинавсі друкуватиДрукувати

Кріль: Віктор Янукович та Юлія Тимошенко розпочали запеклу боротьбу між собою за підтримку Росії на наступних президентських виборах
2008-08-27 14:26:00

Кріль: Віктор Янукович та Юлія Тимошенко розпочали запеклу боротьбу між собою за підтримку Росії на наступних президентських виборах

“Віктор Янукович та Юлія Тимошенко розпочали запеклу боротьбу між собою за підтримку Росії на наступних президентських виборах, і кожен з них намагається догодити російському керівництву», - так прокоментував позицію лідерів Партії регіонів та БЮТ щодо конфлікту на Кавказі лідер Єдиного Центру, народний депутат Ігор Кріль.

На його переконання, «Віктор Янукович з одного боку закликає Україну визнати суверенітет Абхазії та Південної Осетії. З іншого боку, він не помічає те, що Україна, на відміну від багатьох інших держав, завдяки передбачливій позиції Президента Віктора Ющенко, не зробила ні одного кроку для офіційного визнання суверенітету Косово».
Лідер Єдиного Центру вважає незрозумілою позицію Віктора Януковича з огляду на те, що в України немає жодних як економічних, так і політичних інтересів в Абхазії та Південній Осетії.
«Відчувається, що заяви Януковича зроблені лише на догоду російському керівництву. Більше того, виглядає дивно і неприродно, коли лідерові великої партії, двічі прем’єру 46-мільйонної європейської країни телефонує якийсь шостий клерк із кабінету десь на нижніх поверхах Кремля і дає розпорядження, а той бере під козирок і рухає ініціативи, які йдуть проти інтересів його країни. Така ціна дружби з Москвою, яка за 17 років так і не змогла змиритися з нашою незалежністю і суверенітетом», - переконаний Ігор Кріль.
Лідер Єдиного Центру впевнений, що «у свою чергу, Юлія Тимошенко веде «відчайдушну» боротьбу проти газових посередників з одного боку, а з іншого  - в інтересах російського Газпрому провалює газові контракти для України в Лівії, відмовляє в розробці чорноморських газових родовищ компанії «Vanco», а також лобіює транспортування нафти нафтопроводом «Одеса-Броди» у вигідному для Росії напрямку». 
Ігор Кріль вважає, що такі кроки направлені проти енергетичної безпеки України та на її залежність від поставок енергоносіїв від російських газових монополістів.
«Подвійні стандарти Тимошенко проявляються й у відношенні до Грузії. Якщо рік тому вона безапеляційно підтримала Саакашвілі в його неоднозначній боротьбі із грузинською опозицією, то її нинішнє красномовне мовчання пов‘язане лише зі страхом потрапити в немилість до господаря Кремля», - переконаний народний депутат.

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі