Новинавсі друкуватиДрукувати

Кріль: За два роки Єдиний Центр здобув найбільшу кількість перемог
2010-08-14 11:57:00

Кріль: За два роки Єдиний Центр здобув найбільшу кількість перемог

«За останні два роки Єдиний Центр брав участь в усіх місцевих виборчих кампаніях і отримав загалом 66 перемог. Це найкращий результат з поміж усіх політичних сил». Про це заявив сьогодні голова Єдиного Центру, народний депутат Ігор Кріль, виступаючи на з’їзді партії.

 

За словами політика, кожен четвертий кандидат від Єдиного Центру за результатами виборів очолив село, селище або місто, а в Тернопільській обласній раді партія має власну фракцію. «Загалом Єдиний Центр здобув близько 15 % голосів людей, що є найвищим результатом серед інших політичних сил. Це реальна оцінка довіри до нашої політичної сили. Люди підтримують тих, хто готовий розгрібати місцеві проблеми: брати відповідальність за стан доріг, дитячих садочків, гарячу воду в кранах. А не тих, хто працює лише на власні рейтинги», – підкреслив І.Кріль.

 

На думку голови партії, командний принцип роботи Єдиного Центру на всіх без виключення виборах себе виправдав, адже партія не ділила вибори на важливі чи не важливі, на другорядні та першочергові. «Ми не шукали легкого життя, обираючи безпроблемні регіони. Ми йшли у владу для того, щоб працювати на результат. У 70-х роках у спорті з‘явилося таке поняття як тотальний футбол. Це – боротьба на кожному клаптику поля. Така тактика досі залишається успішною, бо ламає застарілі правила. По-своєму, ми теж запровадили в українській політиці таку тактику», – зауважив І.Кріль.

 

Голова Єдиного Центру наголосив, що партійні лідери на місцях – це професіонали, які знають проблеми свого краю, і, що найважливіше, знають як їх вирішувати. «Кожен з них йшов з власною програмою дій. У наших програмах не було політиканства. Кожна з них стосувалася вирішення конкретних проблем конкретного населеного пункту чи місцевості. Я переконаний, що партія має зберегти такий підхід до організації своєї роботи», – підсумував І.Кріль.

 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі