Новинавсі друкуватиДрукувати

Попов: Єдиний Центр приведе до місцевих рад найкращих представників місцевих громад
2010-08-14 12:40:00

Попов: Єдиний Центр приведе до місцевих рад найкращих представників місцевих громад

Єдиний Центр запроваджує принципово новий метод формування виборчих списків під назвою «Відкриті списки Єдиного Центру». Про це заявив лідер Єдиного Центру Ігор Попов, виступаючи сьогодні на 3-му з’їзді партії.

За словами  І.Попова, прізвища та основні відомості про кандидатів будуть оприлюднені ще до старту виборчої кампанії для обговорення в місцевих партійних організаціях. Так само будуть оприлюднені прізвища місцевих політиків, які могли би бути висунуті партією. «Ми можемо допомогти стати депутатами тим достойним представникам громад, які позбавлені цього права через вади закону про місцеві вибори. Саме їм – не пов’язаним з сьогоднішньою чи вчорашньою владою – Єдиний Центр простягає руку для спільного походу на вибори. Вже проведені переговори із десятками ініціативних груп», - наголосив І.Попов.
 

«Після обговорення всі ці кандидатури будуть включені для бюлетенів праймеріз, голосування відбудеться в Інтернеті та в спеціально обладнаних місцях на вулицях. За підсумками голосування місцеві організації партії будуть приймати рішення про формування виборчих списків», - сказав він.


Ігор Попов підкреслив, що відкриті списки Єдиного Центру - принципово відрізняються від праймеріз, про які оголосили інші партії. «На відміну від внутрішньопартійного голосування (праймеріз), Єдиний Центр залучає до впливу на рішення всіх виборців. Єдиний Центр, хоча і має досконалу систему обліку членів партії, буде використовувати програму «Відкриті списки» для визначення реальних лідерів громади, щоб дати саме їм можливість стати кандидатами від Єдиного Центру та отримати мандат місцевого депутата», - сказав І.Попов.

 

Ігор Попов запевнив, що всі процеси висування кандидатів, їх обговорення, голосування, і особливо підсумки голосування - Єдиний Центр буде проводити максимально прозоро і відкрито. «Для нас формування списків кандидатів - це не внутрішньопартійна таємниця, це - справа інтересу кожної громади, всіх її громадян», - наголосив він.

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі