Новинавсі друкуватиДрукувати

Кріль: Парламентська коаліція у нинішньому вигляді та сформований нею уряд не виконують зобов’язань перед виборцями
2008-08-27 14:43:00

Кріль: Парламентська коаліція у нинішньому вигляді та сформований нею уряд не виконують зобов’язань перед виборцями

«Сумарні рейтинги БЮТ та НУНС не більші за 25-27 відсотків, а це майже у 2 рази менше від їх результату на виборах. Це підтвердження того, що парламентська коаліція у нинішньому вигляді та сформований нею уряд не виконують зобов’язань перед виборцями», - заявив лідер Єдиного Центру, народний депутат Ігор Кріль.

На його переконання, коаліційна угода була лише інструментом, насамперед для БЮТ,  аби досягнути головної мети –  здобуття влади.
«Фракція БЮТ під надуманими приводами, – переконаний народний депутат, – постійно зривала виконання угоди. Це відбувалося, серед іншого, і з міркувань бізнес-інтересів БЮТ. Так було у випадку зі спробами зміни керівництва Фонду держмайна, наполегливим бажанням нашвидку пустити з молотка низку стратегічних підприємств, «половинчатим» рішенням щодо тендерних закупівель».
Ігор Кріль вважає, що БЮТ для досягнення своїх корпоративних інтересів не гребує союзами з позакоаліційними силами -  Партією регіонів і комуністами.
«Зокрема, предметом торгу були зміни до Основного Закону, які мали забезпечити нові преференції для БЮТ. За лояльність і «правильні» голосування Уряд на чолі з лідеркою БЮТ Юлією Тимошенко розплачується, зокрема, високими державними посадами», - сказав лідер Єдиного Центру.
На його думку, «порушено базові цінності, закладені в основу коаліційної угоди, - виступати єдиним фронтом з Президентом України, будувати свої дії на основі виборчих програм Віктора Ющенка та політичних сил, які увійшли до коаліції».
Ігор Кріль вважає, що в результаті цього уряд так і не спромігся забезпечити гідні умови життя для громадян, «оскільки доходи українців буквально з’їдені обвальними інфляційними процесами та й далі зростаючими (попри запевнення уряду) цінами».

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі