Новинавсі друкуватиДрукувати

Куликов: Ліквідовувати райради у столиці потрібно лише після референдуму
2010-08-26 13:29:00

Куликов: Ліквідовувати райради у столиці потрібно лише після референдуму

«Не політики, а громада Києва на референдумі повинна вирішити доцільність існування районних рад у столиці. Перш ніж ініціювати рішення і звертатися до Верховної Ради, місцевій владі потрібно з’ясувати думку киян”. Так один із лідерів Єдиного Центру Кирило Куликов прокоментував звернення Київради до парламенту щодо ліквідації районних рад у Києві.


За словами політика, прийняття такого рішення за два тижні до офіційного старту місцевої виборчої кампанії є очевидно кон’юнктурним. «Аргументи про те, що саме зараз необхідно оптимізувати структуру управління містом та зекономити кошти на утримання районних рад є радше виправданням справжніх мотивів», – зауважив К.Куликов.


На його думку, реальна причина ініціювання таких псевдореформ – слабкі позиції Партії регіонів у столиці. «Очевидно, що ця політична сила не може претендувати на роль правлячої у Києві. Тому, не бажаючи миритися із другорядним значенням після виборів, у Партії регіонів не придумали нічого кращого, як скасувати вибори через ліквідацію районних рад», –  зазначив народний депутат.


Кирило Куликов вказав, що Єдиний Центр виступає проти того, щоб таке важливе для самоврядування у Києві рішення приймати похапцем. «Відступати від народовладдя на догоду політичній доцільності –  категорично неприпустимо. Наші представники у Верховній Раді визначатимуться щодо долі райрад  у  столиці за підсумками місцевого референдуму, який обов’язково треба провести», – підсумував лідер Єдиного Центру.
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі