Новинавсі друкуватиДрукувати

Колегія лідерів єдиного центру прийняла перші рішення
2010-08-31 17:23:00

Колегія лідерів єдиного центру прийняла перші рішення

Сьогодні у Києві відбулося чергове засідання Колегії лідерів Єдиного Центру, обраної на партійному з’їзді 14 серпня. На порядок денний було винесено першочергові питання внутрішньопартійної роботи напередодні офіційного початку кампанії місцевих виборів. Також учасники зібрання обговорили особливості політичної ситуації в країні, зокрема, вплив на регіональні організації Єдиного Центру з боку органів влади і Партії регіонів.

Колегія констатувала, що підготовча робота з формування команди й організаційних структур Єдиного Центру на місцевих виборах наближається до завершення. Ухвалені на позачерговій сесії Верховної Ради зміни до виборчого закону суттєво не вплинуть на тактику партії під час виборчої кампанії, характер її агітаційної та інформаційної роботи.

Водночас було відзначено, що по мірі наближення старту перегонів щодо Єдиного Центру збільшуватиметься кількість проявів некоректного суперництва та відкритого тиску. Це викликано тим, що партія вже стала вагомим суб’єктом політичного процесу в країні.   

Саме у цьому контексті Колегія обговорила останні події в офісі Донецької обласної організації, де співробітниками СБУ було проведено обшук. Такі дії спецслужби розцінено виключно як намагання скувати активність ДОО Єдиного Центру. Вказувалося на незаконність і неприпустимість використання спецслужби як інструмента впливу на політичну партію. Колегія закликала спецслужбу займатися профільними завданнями, а владу – конкурувати на виборах, а не через обшуки. У разі, якщо СБУ і надалі намагатиметься втручатися в партійну діяльність, Єдиний Центр залишає за собою право апелювати до органів прокуратури й суду, використовувати всі дозволені законодавством механізми для захисту своїх членів.   

За підсумками засідання також було схвалено підходи до інформаційної роботи партії на ближчі два місяці, закріплено кураторство областей за партійними лідерами. Головою Колегії на наступні три місяці обрано Ігоря Попова.    

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі