Новинавсі друкуватиДрукувати

Відбулося чергове засідання колегії лідерів Єдиного Центру
2010-09-06 17:56:00

Відбулося чергове засідання колегії лідерів Єдиного Центру

Сьогодні в Києві відбулося чергове засідання Колегії лідерів Єдиного Центру. На ньому були розглянуті актуальні політичні питання напередодні відкриття сесії Верховної Ради України, підбито підсумки інформаційної активності партії за останні два тижні, затверджено основні повідомлення під час серії регіональних поїздок партійних лідерів із 7 по 10 вересня.

Учасники засідання прийняли рішення розпочати підготовку низки партійних проектів в рамках стратегії Єдиного Центру «Якісна Україна». Зокрема, лідери партії обговорили пропозиції свого однопартійця, колишнього керівника Київської міської державної адміністрації Івана Салія з розвитку Києва і столичного регіону. Йому доручено розробити докладний план із адміністративних реформ у Києві й області.    

 

На Колегії було оголошено про вступ до Єдиного Центру Миколи Поліщука – одного з найвідоміших в країні нейрохірургів, члена-кореспондента Національної Академії медичних наук, доктора медичних наук, професора, колишнього Міністра охорони здоров’я України. Він опікуватиметься підготовкою і втіленням проектів у галузі медицини й охорони здоров’я.  

 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі