Новинавсі друкуватиДрукувати

Кріль: Щоб вивести Україну з кризи, Тимошенко має стати Ющенком
2008-12-17 13:17:00

Кріль: Щоб вивести Україну з кризи, Тимошенко має стати Ющенком

«Тимошенко потрібен бюджет кандидата в Президенти, а не бюджет, який допоможе країні вижити в умовах кризи. Щоб підготувати антикризовий кошторис, слід забути про рейтинги, навчитися приймати непопулярні, але важливі для країни, рішення, бути готовим до огульної критики. Таким є Ющенко. Чи зможе Тимошенко стати такою? Однозначно – ні», - так коментує народний депутат, лідер Єдиного Центру І.Кріль вимогу прем\'єра щодо відставки міністра фінансів Віктора Пинзеника.

Політик вважає: тиск на В.Пинзеника зумовлений тим, що він відмовився вдруге наступати на ті ж граблі й подавати, як це було цього року, цілком нереальний бюджет. «Проаналізувавши, як цілий рік країна змушена була обслуговувати бажання лідера БЮТ стати Президентом і до якої кризи це призвело, Віктор Пинзеник відмовився брати на себе відповідальність за подальше підштовхування України до прірви. Не можна жити не помічаючи кризу, як це намагається робити прем\'єр», - зазначає Ігор Кріль.
Народний депутат прогнозує, що невдовзі в уряді не залишиться тих, хто може критично оцінювати ситуацію і пропонувати рішення, які дійсно потрібні країні, а не лише прем\'єру. «Люди, яких засліплює манія величі та жага влади, не здатні почути розумну думку, навіть коли вона лунає з вуст партнера. Поки така людина буде «руководити» (від словосполучення «водити руками», адже керівництвом діяльність прем\'єрки назвати язик не повертається), доти не варто чекати жодних змін на краще», - наголосив лідер Єдиного Центру.
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі