Новинавсі друкуватиДрукувати

Денисюк: Не можна паплюжити одних і піднімати за рахунок цього когось іншого
2008-08-28 17:09:00

Денисюк: Не можна паплюжити одних і піднімати за рахунок цього когось іншого

«Я вважаю Анатолія Кінаха дуже професійною та досвідченою людиною. Однак, мушу нагадати Анатолію Кириловичу, що будь-які звинувачення повинні підкріплюватися фактами», - так прокоментувала заступник голови Єдиного Центру Людмила Денисюк звинувачення народного депутата Анатолія Кінаха у використанні її політичною силою адміністративного ресурсу при розбудові власних структур.

Як запевняє Людмила Денисюк, коли вона вступала до Єдиного Центру, то бачила, що визначальними критеріями для єдино центристів, перш за все, є професійні та моральні якості, а також тверда громадянська позиція. А це виключає використання адмінресурсу.
«Мені здається, навпаки, Партія промисловців і підприємців колись очолювана Анатолієм Кінахом дуже серйозно спиралася на адмінресурс», - запевняє Денисюк.
На її переконання, «сьогодні бізнес і підприємництво обдурити неможливо. Його ніколи не заманиш ні посадами, ні популістською ідеологією. Бізнес зажди є дуже системний, прагматичний і конкретний. Бізнес – це флюгер будь-якого настрою і політичної ситуації в країні. А тому, якщо дуже багато бізнесменів і промисловців прийшли до лав Єдиного Центру, а це найбільш порядні, найбільш досвідчені, найбільш перспективні люди, люди, які вболівають за Україну, і вони вірять в цю силу, то це означає, що в неї однозначно є велике майбутнє».
«Я не хочу сказати, що Анатолій Кирилович не вболіває за розвиток України. Але не можна паплюжити одних і піднімати за рахунок цього когось іншого. У свій час, коли він переходив до Партії регіонів, він сказав: «бізнес там, де влада». А я вважаю, бізнес там, де, перш за все, він бачить розвиток майбутнього. І цей розвиток повинен мати економічне направлення, адже ми всі хочемо бути багатими і здоровими, а не бідними і хворими», - заявила Людмила Денисюк.

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі