Новинавсі друкуватиДрукувати

Єдиний Центр офіційно поінформує послів держав
2010-10-25 15:16:00

Єдиний Центр офіційно поінформує послів держав "вісімки" про політичне переслідування Андрія Амбросьонка

Сьогодні в Києві відбулося засідання Колегії лідерів Єдиного Центру, на якому йшлося про затримання Управлінням Служби безпеки України в Донецькій області кандидата на посаду міського голови Донецька від Єдиного Центру Андрія Амбросьонка. Відзначалося, що до опівдня спецслужба не надала аргументованих пояснень, на підставі чого з ранку 22 жовтня утримується під вартою політик, який має високі шанси перемогти на місцевих виборах. Один із лідерів партії, народний депутат Кирило Куликов зазначив, що до компетенції спецслужби не належить розслідування справ за статтею, яку зараз намагаються інкримінувати А.Амбросьонку.

Колегія лідерів Єдиного Центру розцінила затримання однопартійця як виключно політичний крок, мета якого – усунути з фінальної стадії виборчих перегонів серйозного суперника місцевої влади. Інцидент із А.Амбросьонком названо прямим політичним переслідуванням, що вкотре ілюструє значний розрив між офіційними деклараціями керівництва держави про забезпечення чесних виборів і грубими порушеннями закону та свавіллям на місцях.

За підсумками обговорення прийнято рішення поінформувати про всі обставини затримання й ізоляції кандидата на посаду міського голови Донецька від Єдиного Центру А.Амбросьонка акредитованих у Києві послів країн «великої вісімки» та міжнародні організації, які займаються моніторингом ситуації в Україні і спостереженням за ходом місцевих виборів 31 жовтня. Офіційні повідомлення від імені партії доручено підготувати лідерові Єдиного Центру Ігорю Попову. 

Сьогодні зранку в Донецьку активісти Єдиного Центру пікетують обласне Управління СБУ. Близько тисячі громадян висловлюють свою солідарність із А.Амбросьонком і вимагають його звільнення. У мітингу беруть участь також представники інших опозиційних партій.
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі