Новинавсі друкуватиДрукувати

Єдиний Центр не підписував заяву про порушення під час місцевих виборів – прес-служба партії
2010-11-03 15:44:00

Єдиний Центр не підписував заяву про порушення під час місцевих виборів – прес-служба партії

Єдиний Центр не підписував заяву низки партій про визнання недемократичними виборів до місцевих органів влади. Підпис під відозвою народного депутата України Михайла Полянчича засвідчив його особисте ставлення до цього питання.


Згідно із статутними положеннями Єдиного Центру, підписувати всі політичні документи від імені партії може виключно Голова Колегії лідерів Єдиного Центру за дорученням Колегії лідерів. До грудня ці функції виконує Ігор Попов.

На сьогодні керівні органи Єдиного Центру не ухвалювали жодних рішень щодо оцінки перебігу та результатів минулої виборчої кампанії. Відповідно, не підписувалися і жодні заяви з цього приводу.

Водночас це не означає, що Єдиний Центр визнає місцеві вибори демократичними, чесними та відкритими. Від імені партії до міжнародних організацій і посольств провідних країн світу були направлені офіційні листи з аналізом численних фактів порушень законодавства з боку органів влади, застосування адміністративного ресурсу та порушення принципу рівності учасників виборів.

Зараз Єдиний Центр узагальнює наявну інформацію про хід виборчої кампанії і оприлюднить свою позицію. При цьому партія спиратиметься на власні висновки, а не оцінки інших політичних сил, які керуються своїми кон’юнктурними інтересами.  

 
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі