Новинавсі друкуватиДрукувати

Кріль: Союз Тимошенко-Януковича є результатом виконання вказівок із Москви
2008-09-02 14:14:00

Кріль: Союз Тимошенко-Януковича є результатом виконання вказівок із Москви

«Ми є свідками пакту Молотова-Ріббентроппа у виконанні Юлії Тимошенко і Віктора Януковича», - так прокоментував спільну позицію БЮТ і Партії регіонів у парламенті народний депутат України, лідер Єдиного Центру Ігор Кріль.

На думку Ігоря Кріля: «фактично, ми є свідками створення нового коаліційного формату в парламенті, від створення якого протягом довгого періоду часу відхрещувалися його нинішні головні дійові особи. Особливо натхненно і по-єзуїтськи це робила Юлія Тимошенко, яка заявляла, що ніколи в житті не піде на союз БЮТу з Партією регіонів».
«Сьогодні все це забулося, оскільки на перший план вийшли особисті президентські амбіції. Хочу нагадати Юлії Володимирівні, що це є прямою зрадою інтересів виборців, які голосували за БЮТ. Таким шляхом вже йшов Олександр Мороз, і коаліція СПУ із Партією регіонів поставила хрест на його політичній кар’єрі. Не сумніваюся, що те саме може повторитись із Тимошенко», - впевнений народний депутат.
Він вважає, що у сьогоднішніх умовах союз Тимошенко-Януковича становить значно більшу небезпеку для держави, адже він є виконанням чітких вказівок із Москви. «Росія завжди хотіла мати підконтрольну владу в Україні. Росія не спромоглася поставити свого кандидата на посаду українського президента у 2004 році, але тепер реалізовує сценарій реваншу. Наступними кроками такої коаліції стане ревізія державної влади в Україні, що призведе до формування маріонеткового уряду, який працюватиме на користь сусідньої держави», - переконаний Ігор Кріль.
Лідер Єдиного Центру заявляє, що в Україні чітко повторюється ситуація, яка мала місце напередодні минулих президентських виборів. Сьогодні чітко викристалізовуються два політичні центри: проукраїнський – навколо Віктора Ющенка та проросійський, що уособлює союз Тимошенко-Януковича.
«Однак, і в такій ситуації є позитив. Усе приховане стає явним. Стає зрозумілим, хто є хто. Брехня стає брехнею, а правда правдою. У такій ситуації кожен громадянин зможе зробити свій висновок про кожного політика та політичну силу. А це важливо для перспектив розвитку країни», - зазначив Ігор Кріль.

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі