Новинавсі друкуватиДрукувати

Єдиний Центр на з’їзді висунув кандидатів у народні депутати України
2012-07-31 12:23:00

Єдиний Центр на з’їзді висунув кандидатів у народні депутати України

Сьогодні у Києві відбувся IX з'їзд Єдиного Центру, на якому партія визначила формат своєї участі у виборах до Верховної Ради України та висунула кандидатів у народні депутати.

У виступі на партійному зібранні лідер Єдиного Центру Віктор Балога повідомив, що партія бере участь у парламентських виборах шляхом висування своїх кандидатів в одномандатних округах. Такий формат керівні органи Єдиного Центру визначили найбільш оптимальним, виходячи з аналізу об’єктивних реалій, які склалися на сьогодні в українській політиці. Партія також буде підтримувати низку кандидатів-самовисуванців, які попросили про сприяння на виборах.


Звертаючись до делегатів з’їзду, В.Балога констатував, що нинішня Верховна Рада стрімко втрачає свою роль як державна інституція, а законотворчість відстала від суспільних потреб. «Такий стан справ відкидає Україну на роки назад. Вона надто повільно розвивається внутрішньо і втрачає в конкурентному змаганні у світі. Через це Україна ризикує надовго залишитися слабкою країною з відсталими законами».


На переконання політика, єдиним на сьогодні способом змінити цю ситуацію є участь у виборах до Верховної Ради. Тому Єдиний Центр розпочинає свою виборчу кампанію, ставлячи за мету провести до вищого представницького органу країни депутатів, які здатні спрямувати парламентський процес від протистояння в русло роботи на суспільний і державний інтерес.

 

В.Балога відзначив, що партія вже має історію успіху на останніх виборах до місцевих органів влади. Їх Єдиний Центр виграв настільки, наскільки це було можливо в умовах пресингу і нерівної конкуренції, а реальний результат партій вищий за офіційний.

 

Лідер політичної сили наголосив на послідовності і незмінності позиції Єдиного Центру, оскільки єдиним пріоритетом партії є Україна. Він нагадав, що народні депутати від Єдиного Центру не підтримали Харківські угоди та  законопроект про мовну політику. Партійні лідери неодноразово публічно висловлювали критичні оцінки рішень влади, у тому числі і щодо юридичної недосконалості судових процесів проти колишніх урядовців.

 

В.Балога заявив, що Єдиний Центр зберіг себе як самостійний суб’єкт політичної системи, не увійшов в жодні коаліції та альянси. Дотримано позиції про неприєднання, яка була оголошена на минулому партійному з’їзді. Умовами потенційної взаємодії з іншими політичними силами названо дотримання національних інтересів України, зміцнення демократичних традицій, розвиток вільної ринкової економіки і курс на інтеграцію в Європу.

 

Після обговорення політичної доповіді делегати з’їзду затвердили кандидатів у народні депутати України від Єдиного Центру в одномандатних виборчих округах.
Ними стали:

 

Балога Віктор Іванович – в.о. № 69 (Закарпатська обл.)
Балога Іван Іванович – в.о. № 73 (Закарпатська обл.)
Балога Павло Іванович – в.о. № 71 (Закарпатська обл.)
Карасьов Вадим Юрійович – в.о. № 217 (м.Київ) 
Козел Василь Васильович – в.о. № 67 (Житомирська обл.)
Наконечний Микола Петрович – в.о. № 200 (Черкаська обл.)
Плужніков Михайло Броніславович – в. о. № 127 (Миколаївська обл.)
Петьовка Василь Васильович – в.о. № 72 (Закарпатська обл.)
Сіленков Борис Віталійович – в.о. № 184 (Херсонська обл.)
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі