Новинавсі друкуватиДрукувати

Кріль: Найбільш підлі удари в спину Помаранчевої революції постійно наносили не її опоненти, а саме Ю.Тимошенко
2008-09-03 12:56:00

Кріль: Найбільш підлі удари в спину Помаранчевої революції постійно наносили не її опоненти, а саме Ю.Тимошенко

«Найбільш підлі удари в спину Помаранчевої революції постійно наносили не її опоненти, а саме Ю.Тимошенко», - заявив народний депутат, лідер Єдиного Центру Ігор Кріль.

Першим таким ударом він називає спровоковану самою ж Тимошенко її скандальна відставка уряду у 2005 році. Наступним - ініційована спільно з ПР та КПУ відставка уряду Єханурова у 2006 році.
У цьому ж ряду Ігор Кріль називає «послаблення позицій демократичних сил через сепаратний похід до Верховної Ради у 2006 із відверто антипрезидентським характером виборчої кампанії, а також змова з Партією регіонів, яка спрямована на дерибан влади та найбільш привабливих державних активів. Прикладами цього є голосування за Закон про Кабінет міністрів, спільні ініціативи щодо змін до Конституції, лобіювання тіньових схем у сфері державних закупівель».
«Тепер, стає очевидним, що зближення Юлії Тимошенко з Віктором Ющенком було лише спробою політичної мімікрії. Ставши поряд з Ющенком, Тимошенко з політика із рейтингом 3%, який змагався з Л.Кучмою за звання лідера народної недовіри, перетворилася на одного з персонажів української політики», - переконаний лідер Єдиного Центру.
А причиною такої поведінки лідера БЮТу Ігор Кріль називає «її повну залежність від вказівок Кремля, який володіє детальним досьє щодо оборудок на газовому ринку у 90-х роках».

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі