Новинавсі друкуватиДрукувати

Оробець: Луценко підігрує творцям антиконституційного заколоту
2008-09-03 15:32:00

Оробець: Луценко підігрує творцям антиконституційного заколоту

Народний депутат України, заступник голови Єдиного Центру Леся Оробець вважає абсурдною спробу Юрія Луценка представити відставку глави СП як засіб врятувати коаліцію.

«Власне, не Балога, а керована Луценком "Народна Самооборона" цілеспрямовано долучилася до антинародного перевороту, котрий учора здійснили у Верховній Раді БЮТ та Партія регіонів», – зауважила народний депутат. Ще більш цинічною Оробець вважає спробу звалити на главу СП відповідальність за власні гріхи з боку особи, що тільки рік тому вітала його з «організацією команди для зупинення наступу реакції». «Було це тоді, коли Луценка підібрали на політичному узбіччі як перебіжчика – завдяки толерантності того самого Віктора Балоги. І зовсім іншу оцінку політикам, здатним протидіяти новому наступу реакції, Луценко дає сьогодні. Немає нічого в тому дивного, адже він є одним з учасників антиконституційного заколоту», – наголосила Оробець.
На думку народного депутата, зраді інтересів демократичної коаліції, за яку свого часу віддали свої голоси мільйони громадян, немає жодних виправдань. «Щиро сподіваюсь, що втретє, як вказує досвід політичного натхненника Луценка – Олександра Мороза, зрадником йому вже не стати. Виборці не пробачають політичної проституції тим, хто ще вчора клявся їм у вірності», – підкреслила Оробець. Не менший жаль в народного депутата викликає і позиція Народного Руху України «У нас він завжди асоціювався із відстоюванням національних інтересів. Тепер же, через кляту кон’юнктуру та бажання партійної верхівки опинитися біля владного корита, він фактично підіграє проросійським та антидержавним силам».

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі