Новинавсі друкуватиДрукувати

Кріль: Сьогодні Тимошенко потрібен гучний розрив, щоб далі рухатися до омріяного президентства
2008-09-07 13:58:00

Кріль: Сьогодні Тимошенко потрібен гучний розрив, щоб далі рухатися до омріяного президентства

Проведення дострокових виборів до Верховної Ради - питання не першочергове. Про це у неділю, 7 вересня, заявив голова Єдиного Центру Ігор Кріль на прес-конференції в Донецьку.

«Це питання розглядатиметься лише тоді, коли для цього будуть відповідні підстави. Тому будь-які публічні заяви та коментарі з цього приводу є дещо некоректними зараз, – зазначив Ігор Кріль. – Ми думаємо не про вибори, а про те, щоб знайти інший вихід із ситуації, що склалася нині, оскільки 70% українців не хочуть перевиборів», – сказав Ігор Кріль.

Він також зазначив, що наразі в країні складається непроста ситуація, оскільки з початком роботи нової сесії Парламенту відбулися події, які можуть «розвернути» українську політику.

«Ще багато чого може змінитись, і ситуація може значно ускладнитись», – зауважив голова Єдиного Центру.

Ігор Кріль також наголосив: усім вже давно зрозуміло, що Юлія Тимошенко цілеспрямовано готується до участі в президентських виборах.

«Ще відтоді як Тимошенко стояла на Майдані поруч із Ющенком, вона вже тоді почала готувати шлях до боротьби за омріяний пост Глави держави, – переконаний Ігор Кріль. – Сьогодні їй потрібен гучний розрив, розрив зі звинуваченнями, щоб рухатися далі. Саме тому  я не бачу любові у відносинах між БЮТ та «Нашою Україною».

Водночас депутат повідомив, що зараз БЮТ докладає максимум зусиль, щоб фракція НУНС відізвала своє рішення щодо виходу з коаліції.

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі