Новинавсі друкуватиДрукувати

Кріль: Янукович – спікер, Тимошенко – прем‘єр
2008-09-08 14:11:00

Кріль: Янукович – спікер, Тимошенко – прем‘єр

«Немає сенсу говорити про дострокові вибори, бо після закінчення 10-денного терміну країна побачить в дії «кремлівську» коаліцію у Верховній Раді», - заявив народний депутат, лідер Єдиного Центру Ігор Кріль на зустрічі зі студентами Тернопільського національного економічного університету.

За його інформацією, вже розподілено головні посади: Віктору Януковичу запропоновано крісло спікера Парламенту, і він погодився. Його першим заступником стане М.Томенко, а А.Мартинюк повернеться у вже «рідне» для нього крісло заступника голови Парламенту. «Перш за все, відбудеться поділ сфер впливу, оскільки метою БЮТ та ПР є не виконання обіцянок виборцям, а монополізація влади», - прогнозує І.Кріль.
Він вважає, що у Кабміні після витіснення міністрів від НУНС комуністи отримають гуманітарний блок та контроль над аграрним сектором, Партія регіонів - промисловість та зовнішню політику, а БЮТ контролюватиме економіку країни. «Україну очікуватиме подальший дерибан стратегічних сфер між бізнесом, близьким до БЮТ та ПР. А на зовнішньополітичному напрямку нас очікує постійне дрейфування у повну залежність від Москви при збереженні формальної проєвропейської риторики", - зазначає лідер Єдиного Центру.
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі