Новинавсі друкуватиДрукувати

Кріль: БЮТ повторює тактику Партії регіонів
2008-09-09 13:43:00

Кріль: БЮТ повторює тактику Партії регіонів

"Розвал коаліції, реалізований БЮТ, ПР, КПУ напередодні саміту Україна – ЄС, на якому очікувалось досягнення значного прогресу на шляху європейської інтеграції України, не є простим збігом", – заявив народний депутат України, лідер Єдиного Центру Ігор Кріль під час зустрічі з мешканцями міста Чорткова Тернопільської області.

На думку Ігоря Кріля, це свідома акція нової прокремлівської політики Тимошенко для послаблення європейської інтеграції України.
Голова Єдиного Центру вважає, що цього разу знову була використана стара тактика, яку свого часу запровадила Партія регіонів. Напередодні важливих для України міжнародних переговорів за участю Президента Віктора Ющенка ця політична сила намагалась дестабілізувати ситуацію в країні. "Для цього вибирались різноманітні засоби, такі як блокування трибуни ВРУ, прийняття заяв із антизахідною риторикою. Але подібні заходи були більш ефектними, ніж ефективними", - сказав він.
"Цього разу за справу взялись політики, які чудово вміють руйнувати все, до чого не торкнуться. Тобто БЮТ на чолі з Тимошенко. Саме ця політична сила показала всім, що готова більш слухняно та старанно, ніж КПУ та ПР, виконувати вказівки та відстоювати інтереси не своєї держави", - наголосив народний депутат.
На думку Ігоря Кріля, фактично, новостворена широка коаліція БЮТ-ПР-КПУ вперше за часи незалежності України поставила під сумнів європейський вибір України, за який виступає більшість українців. "Той фундамент євроінтеграції України, який мурувався 17 років, може бути одномоментно зруйнований на догоду чужим інтересам та власним політичним амбіціям", - наголосив лідер Єдиного Центру.
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі